COVID-вакцина Pfizer показала більш ніж 90% ефективності
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини світу

COVID-вакцина Pfizer показала більш ніж 90% ефективності

COVID-вакцина Pfizer показала більш ніж 90% ефективності

Фото: Schott Вакцина компанії Pfizer від COVID-19 показала більш ніж 90%-ву ефективність

Про ефективність вакцини заявив виробник. Третя фаза випробувань вакцини почалася в липні і завершиться вже в середині листопада.

 

Вакцина від коронавірусу від компаній Pfizer і BioNTech під час випробувань показала більш ніж 90-відсоткову ефективність. Про це повідомляє прес-служба американської компанії у понеділок, 9 листопада.

 

«Потенційний кандидат на набуття статусу вакцини показав свою ефективність у запобіганні зараження COVID-19 більш ніж на 90%», — сказано в заяві.

 

«Сьогодні прекрасний день для науки і людства. Перша частина результатів нашої третьої фази клінічних випробувань вакцини від COVID-19 надає початкові докази того, що наш препарат здатний запобігти зараження коронавірусом», — заявив виконавчий директор компанії Альберт Бурла.

 

У свою чергу, президент США Дональд Трамп назвав ці результати «прекрасними новинами».

 

«Фондові ринки ростуть, скоро з’явиться вакцина. Повідомляється, що вона ефективна на 90%. Які прекрасні новини», — написав Трамп у Twitter.

 

Відзначимо, що третя фаза випробувань стартувала 27 липня, у ній взяли участь 43 тис. осіб, майже 40 тисяч з яких отримали другу дозу потенційної вакцини на цей момент.

 

Тепер компанії будуть до середини листопада вести збір інформації та даних про безпеку вакцини, потім всю інформацію передадуть в Управління з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів США.

 

Якщо американський регулятор у терміновому порядку схвалить вакцину, то перші її дози зможуть отримати медики вже до кінця цього року.

 

Нагадаємо, що раніше Аргентина купила у AstraZeneca 22 млн доз вакцини від коронавірусу. Аргентина отримає вакцину в першому півріччі 2021 року, якщо її випробування завершаться успішно.

 

Також повідомлялося, що німецька вакцина до кінця року буде готова до фінальної фази випробувань. Проміжні результати досліджень вчені називають «дуже обнадійливими». В останній фазі випробувань візьмуть участь до 30 тисяч добровольців.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар