ЦВК не може оголосити результати довиборів в окрузі №208 через суд
25.4 C
Киев
11.08.2022
Політика

ЦВК не може оголосити результати довиборів в окрузі №208 через суд

ЦВК не може оголосити результати довиборів в окрузі №208 через суд

Зала Центральної виборчої комісії, Київ
Фото з відкритих джерел

Позивачем у справі є лідер Радикальної партії Олег Ляшко

Центральна виборча комісія не може оголосити результати проміжних виборів народного депутата 25 жовтня на окрузі №208, оскільки чекає на рішення Шостого апеляційного адмінсуду. Про це повідомляє пресслужба ЦВК. 

Як зазначається, 9 листопада — це крайній термін встановлення результатів проміжних виборів на одномандатному виборчому окрузі № 208

«Сьогодні останній день щодо встановлення Комісією результатів проміжних виборів народного депутата України 25 жовтня 2020 року в ОВО № 208. Разом з тим засідання Комісії щодо встановлення зазначених результатів відбудеться відразу після надходження до ЦВК інформації стосовно результатів розгляду Шостим апеляційним адміністративним судом справи щодо виборчого процесу на цих виборах», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше ЦВК заявила, що в одномандатному виборчому окрузі №208 в Чернігівській області кандидат від партії «Слуга народу» Анатолій Гунько переміг на довиборах у Верховну Раду, головним опонентом якого був лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Источник

Залишити коментар