ЦВК оголосила перші результати місцевих виборів в Україні
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини України

ЦВК оголосила перші результати місцевих виборів в Україні

ЦВК оголосила перші результати місцевих виборів в Україні

Фото: АР В Україні офіційно оголосили результати місцевих виборів в 64 місцевих радах

Ознайомитися з результатами виборів, списками депутатів і кількістю відсотків набраних голосів можна на сайті ЦВК в розділі про місцеві вибори.

 

Центральна виборча комісія (ЦВК) опублікувала перші офіційні результати голосування на місцевих виборах в Україні. Дані в п’ятницю, 30 жовтня, опубліковані на сайті ЦВК.

 

За інформацією ЦВК, всі виборчі дільниці закінчили підрахунок голосів та складання протоколів ДВК. Майже всі ділянки вже передали протоколи в сільські, селищні та міські ТВК.

 

Всього районні ТВК прийняли 682 протоколу (понад 45,4% від загальної кількості протоколів), обласні ТВК — 503 протоколи (більш 36,8%).

 

У ЦВК уточнили, що обраними визнали вже 20 міських голів, 17 селищних та 47 сільських в 23 областях; а також депутатів 8 міських, 15 — селищних і 41 — сільських рад.

 

Найбільше голів вибрали в Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Одеській і Харківській областях. Найменше — в Сумській (обрали 1 сільського голову) і Хмельницькій (жодного обраного глави) областях.

 

За кількістю обраних депутатів лідирують Дніпропетровська, Донецька та Одеська області. Найменше обраних депутатів в Луганській (5) і Хмельницькій (0) областях.

 

Остаточні результати виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів повинні бути встановлені не пізніше ніж на дванадцятий день після дня голосування, тобто до 6 листопада 2020 включно.

 

Раніше повідомлялося, що в найбільш конфліктних об’єднаних територіальних громадах другий тур місцевих виборів може відбутися на початку грудня.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Місцеві вибори в Україні

У «Слузі народу» вважають свій результат на виборах великим успіхом

Олег Ляшко програв довибори кандидату від «Слуги народу»

СюжетМісцеві вибори: переможці й переможені

СюжетЧому партія Зеленського втратила довіру в його рідному місті

СюжетМісцеві вибори в Україні: поразка партії Зеленського та тріумф чинних мерів

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар