Демократам вигідно затягувати час, щоб остаточне рішення ухвалював Конгрес, – професор політології зі США про вибори президента
24.2 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Демократам вигідно затягувати час, щоб остаточне рішення ухвалював Конгрес, – професор політології зі США про вибори президента

Демократам вигідно затягувати час, щоб остаточне рішення ухвалював Конгрес, – професор політології зі США про вибори президента

Виборча дільниця у США
Фото з відкритих джерел

Андрій Коробков пояснив, на що сподіваються у Демократичній партії

Після виборів президента США демократам вигідно подавати судові позови для того, щоб затягувати час. Їм потрібно, щоб остаточне рішення ухвалював Конгрес США, де вони сподіваються, що отримають більшість, принаймні, у Палаті представників.

Про це в ефірі програми «Міжнародна панорама» на телеканалі ZIK під час включення заявив професор політології і міжнародних відносин Університету штату Теннессі Андрій Коробков.

Експерт розповів про ризики, які пов’язані з виборами президента США. На його думку, проблему слід розглядати у двох площинах. З одного боку, каже він, готувалося вкидання бюлетенів, а згодом спроби виборчих комісій викинути ці бюлетені призведуть до судової тяганини. Андрій Коробков зазначив, що демократи уже підготували три сотні адвокатів по всій країні, які готуються подавати позови.

«Ідея в тому, щоб дотягнути цю тяганину до 20 січня, коли закінчиться термін повноважень Трампа, хто б не був обраний наступним президентом, створити вакуум влади і перевести цю тяганину в Конгрес. Це одна сторона», – сказав професор.

Андрій Коробков продовжив: «З іншого боку, безсумнівно, країна настільки поляризована, що одна зі сторін не визнає результати виборів. І у випадку демократів, принаймні, буде конфлікт не тільки між лівими і правими, тобто між демократами і республіканцями, але і всередині самої Демократичної партії».

Експерт зауважив, що демократам вигідно подавати судові позови для того, щоб затягувати час, їм потрібно, щоб остаточне рішення ухвалював Конгрес, де вони сподіваються, що отримають більшість, принаймні, у Палаті представників. Андрій Коробков нагадав, що третя особа в американській державній ієрархії – це спікер Палати представників.

«Тому вони будуть робити все, щоб в судах тягнути час, а розгляд реальний відбувся у Конгресі», – додав Андрій Коробков.

Як повідомляли, на виборах президента Сполучених Штатів Америки достроково проголосували вже понад 50 мільйонів людей. Із цієї кількості понад 35 мільйонів виборців проголосували поштою, а понад 15 мільйонів — прийшовши на дільниці.

Источник

Залишити коментар