СБУ перевіряє місцевих депутатів на Закарпатті
14.7 C
Киев
12.05.2021
Новини України

Депутатів Сюртівської ОТГ, СБУ перевіряє на сепаратизм

УСБУ розпочала перевірку інциденту з виконанням депутатами на Закарпатті гімну Угорщини.

Депутати на Закарпатті заспівали гімн Угорщини. СБУ почала перевірку|СБУ взялася за патріотів Угорщини в рядах депутатів на Закарпатті

На Закарпатті СБУ у межах визначеної законодавством компетенції перевіряє інформацію щодо можливих ознак протиправної діяльності в діях депутатів Сюртівської сільської ОТГ.

Повідомила пресслужба СБУ в Закарпатській області.

Однією з перших про інцидент повідомила фейсбук-спільнота «Закарпаття ТОП», яка кілька днів тому виклала відео виконання гімну. «У Сюртівській ОТГ голова з депутатами після присяги співали угорський гімн. Про «подвиги» цього одіозного ексголови Сюртівської сільської ради вже писали у ЗМІ. На жаль, правоохоронні органи скромно мовчать», — йшлося в дописі.

Голова ОТГ, про якого йдеться, — самовисуванець Арпад Пушкар.

Він вже відзначався суперечливими заявами — приміром, в одному з інтерв’ю говорив про «вороже ставлення українців до закарпатських угорців».

«Створення Сюртівської ОТГ — справжнє диво. Адже ми бачимо, як вороже українці ставляться до закарпатських угорців. Навіть ті, хто, на нашу думку, симпатизував нам, відвернулися від нас. Насправді у нас одна мета — зберегти ту невелику кількість угорців, які залишилися в області», — заявляв Пушкар.

Зараз, отримані Службою матеріали, щодо цієї події, ретельно перевіряються.

За результатами перевірки вживатимуться відповідні заходи реагування, повідомляє пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

Хоч зараз Служба Безпеки ще й не дала жорсткої оцінки ситуації, але це вже виглядає як справжнісінький сепаратизм. І якби, цьому самому сепаратизму не протидіяла б Служба Безпеки України, то країну вже розламали б на шматки.

Джерело: пресцентр СБУ

Залишити коментар