Депутат Шевченко розповів, кого в Україні хочуть визнати корінним народом
-2.7 C
Киев
20.01.2022
Політика

Депутат Шевченко розповів, кого в Україні хочуть визнати корінним народом

Вони собі придумали таку дефініцію, що корінні народи — це ті народи, етнос, який не має окремої власної держави, — Шевченко

Євген Шевченко

Євген Шевченко

Одіозний народний депутат Євген Шевченко в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською розповів, кого в Україні хочуть визнати корінним народом.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Євген Шевченко зазначив, що він утримався від голосування за законопроєкт про корінні народи України.

«Я голосував жовтою кнопкою, щоб не викликати лють у татар кримських. Автори законопроєкту абсолютно не розуміються в історії, дефініціях. Вони собі придумали таку дефініцію, що корінні народи — це ті народи, етнос, який не має окремої власної держави. Тобто, немає держави у кримських татар, караїмів і кримчаків. І тому їх визнали корінними народами», — сказав Шевченко.

За його словами, при цьому жителі певних міст, які з народження проживають в них, і їх предки жили там, раніше називали себе корінними жителями цього населеного пункту.

«Корінними в Україні тільки три етноси позначаються, всі інші, не кажучи вже про росіян і тим більше — українці, не корінні народи. Виходить, за їхньою логікою, в інтерпретації історичній людей, які це придумали, ми… З якихось інших земель, де ми раніше проживали, приїхали сюди, захопили-завоювали ось ці корінні народи, асимілювали їх і зробили державу Україну», — додав Євген Шевченко.

Він зазначив, що така історія є абсолютно офіційною в Туреччині, оскільки турки вважають, що захопили Грецьку Візантію і асимілювали її.

«У них зрозуміло, що вони не є корінним народом, вони прибульці. Але хіба… Українці прибульці на цій землі?.. Це абсолютна дискримінація», — підкреслив Шевченко.

На думку депутата, ці народи, може, і заслужили привілеї, але незрозуміло навіщо при цьому дискримінувати інших.

Як повідомляв Знай.ua, Рада прийняла закон про корінні народи, і росіян серед них немає.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що в Києві поглумилися над пам’яткою ув’язненим з Криму: «Нечиста…».

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар