0.8 C
Киев
18.12.2020
Новини України

Держбюджет-2021: Марченко розповів, на чому наполягали в МВФ

Держбюджет-2021: Марченко розповів, на чому наполягали в МВФ

Фото: mfa.gov.ua Сергій Марченко розповів про консультації з МВФ

Основні переговори з Міжнародним валютним фондом стосувалися витрат і дефіциту, в результаті чого дефіцит був скорочений.

 

Кабінет Міністрів змушений був скоротити дефіцит проекту держбюджету на 2021 рік з 6 до 5,5%. Причиною тому стали переговори з МВФ. Про це на брифінгу в четвер, 26 листопада, розповів міністр фінансів Сергій Марченко.

 

«У нас були складні переговори з МВФ. В першу чергу, через те, що треба було знайти компроміс щодо видатків та дефіциту. Ми узгоджували параметри дефіциту і були змушені прийняти ситуацію, при якій довелося скорочувати дефіцит. Ті розрахунки, які були перед першим читанням, треба було скорегувати, виходячи з можливостей наших позик», — сказав Марченко.

 

Презентуючи доопрацьований проект Держбюджету на засіданні Кабміну, він також зазначив, що в середньостроковій перспективі планується подальше скорочення дефіциту бюджету.

 

Бюджетні доходи відображають те, які надходження реально зможе забезпечити в наступному році економіка без підвищення податків.

 

Нагадаємо, увечері в четвер, 26 листопада Кабмін прийняв доопрацьований проект держбюджету-2021.

 

Як повідомлялося, Кабмін не зміг затвердити проект бюджету до другого читання на позачерговому засіданні 20 листопада. Рада не встигне прийняти держбюджет вчасно — до грудня.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар