ДФС розкрила деталі обшуків у Київтеплоенерго
25.4 C
Киев
22.06.2021
Новини України

ДФС розкрила деталі обшуків у Київтеплоенерго

ДФС розкрила деталі обшуків у Київтеплоенерго

Фото: facebook.com/SFSofUkraine ДФС розкрила деталі обшуків у Київтеплоенерго

Одне з підприємств ставало постійним переможцем тендерних торгів Київтеплоенерго, з’ясувала податкова міліція.

 

Посадових осіб одного з товариств Києва та КП Київтеплоенерго спіймали на заволодінні бюджетними коштами. Про це повідомляє ДФС у п’ятницю, 21 травня.

 

Одне з підприємств столиці ставало постійним переможцем тендерних торгів КП Київтеплоенерго з виконання будівельно-монтажних і ремонтних робіт на загальну суму понад 260 млн грн.

 

«Згаданий СГД всі роботи виконував власними силами, не в повному обсязі і з використанням завищення вартості робіт і матеріалів. При виконанні тендерів здійснювалося оформлення виконання субпідрядних робіт і оформлення поставки товарів від підприємств як реального сектора економіки, так і підприємств з ознаками ризикованості без фактичного їх виконання або поставки матеріалів», — сказано в повідомленні.

 

Загальна сума придбаних субпідрядних робіт у підприємств з ознаками ризикованості і фіктивності становить близько 20 млн грн. Підприємства за податковими адресами не розміщуються, мають негативний стан, низьке податкове навантаження, на балансі підприємств відсутні будь-які активи, немає власних або орендованих складських приміщень, немає найманих працівників, відсутні трудові і виробничі потужності. Це може свідчити про те, що вартість виконання робіт значно завищена в порівнянні з реальними витратами.

 

«У схемах є факти придбання пально-мастильних матеріалів, запчастин та устаткування на загальну суму понад 16 млн грн, при цьому орендована техніка відсутня, реалізація придбаного пального також відсутня», — додали в ДФС.

 

ДФС робить висновок, що посадові особи товариства та Київтеплоенерго завищували вартість будівельно-монтажних робіт з реконструкції та ремонту теплових мереж за об’єктами і житловими будинками і в подальшому перераховували кошти за безтоварні операції, заволоділи бюджетними коштами, що призвело до фактичного ненадходження до держбюджету понад 10 млн грн.

 

Раніше в ДФС заявили про виявлені в КМДА махінації з орендою землі на 100 млн. Стали відомі результати обшуків податківців у департаменті земельних ресурсів КМДА — мільйонні порушення з орендою землі.

 

Також повідомлялося, що ДФС викрила схему ввезення контрафактного пального на 100 млн. Фіскальна служба викрила чергову схему ввезення та продажу в Україні нелегального пального.

 

 

Новости от Корреспондент.net в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар