Діти померлого глави Samsung заплатять $9 млрд податків на спадщину
17.7 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Діти померлого глави Samsung заплатять $9 млрд податків на спадщину

Діти померлого глави Samsung заплатять $9 млрд податків на спадщину

Фото: en.yna.co.kr Сім’я — одна з найбагатших на планеті

Дітям Лі Гон Хі доведеться заплатити величезні податки на спадщину. За деякими даними, сума може скласти $9 млрд тільки за акції.

Діти глави корпорації Samsung Лі Гон Хі, який помер, заплатять рекордно високі податки на спадщину, пише Yonhap News Agency, посилаючись на свої джерела.

Лі Гон Хі помер у неділю, 25 жовтня. Йому було 78 років. У 1987 році він став другим главою Samsung після свого батька і засновника компанії.

Південнокорейський промисловець залишив після себе величезну спадщину — тільки фондових активів на суму близько 15,9 мільярдів доларів. За оцінками Forbes, з чистим прибутком в 12,6 мільярдів доларів він і його сім’я входили в число найбагатших людей на планеті.

Як зазначає видання, спадкоємцям доведеться заплатити близько 9 мільярдів доларів як податок на спадок тільки за акції.

У Лі Гон Хі залишилися вдова, син і дві дочки. Старша дочка Лі Бу Чжин очолює мережу готелів Samsung Hotel Shilla, а дочка Лі Со Хен відповідає за Благодійний фонд Samsung. Третя дочка Лі Юн Хен наклала на себе руки в 2005 році.

У 2014 році контроль над корпорацією перейшов до його сина і віце-президента дочірньої компанії групи, Samsung Electronics, Лі Чже Ену, якого вважають наступником.

До цього стало відомо, що діти засновника Apple залишаться без спадщини. Вдова Стіва Джобса не залишить дітям мільярди батька. Статок вона витратить на благодійність.

Як повідомлялося раніше, британський актор Деніел Крейг залишить своїх дітей без спадщини. Зірка фільмів про Джеймса Бонда вважає, що спадщина це «неприємно».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар