Джонсон: Есмінець йшов у міжнародних водах
17.5 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Джонсон: Есмінець йшов у міжнародних водах

Джонсон: Есмінець йшов у міжнародних водах

Джонсон прокоментував ситуацію навколо інциденту в Чорному морі

Інцидент в Чорному морі прокоментував британський прем’єр — есмінець не порушував жодних кордонів.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон прокоментував ситуацію з британським есмінцем Дефендер в Чорному морі, повідомляє агентство PA в четвер, 24 червня.

«Це не відповідає наявній у мене інформації і, згідно з моїм відчуттям ситуації, ударна група прямувала тим маршрутом, якого і слід було очікувати, через міжнародні води відповідно до міжнародного права», — сказав Джонсон, відповідаючи на питання про різницю заяв сторін з даного приводу.

Він згадав ударну авіаносну групу на чолі з кораблем HMS Queen Elizabeth, частиною якої є Defender. У британському Міноборони повідомляють, що есмінець тимчасово відірвався від групи, що відправилася в травні в семимісячний похід в Індійсько-Тихоокеанський регіон, щоб «виконати низку власних завдань в Чорному морі».

Також Джонсон заявив, що не вважає, що відносини з Росією перебувають на історично низькому рівні.

Напередодні в Міноборони РФ заявили, що корабель Чорноморського флоту відкрив «попереджувальну стрілянину» по британському есмінцю Дефендер, який нібито порушив «російський кордон» біля мису Фіолент біля узбережжя анексованого Криму.

Але в Британії заявили, що корабель здійснював мирний прохід через територіальні води України, стрілянина по ньому не відкривалася.

В Україні висловили припущення, що РФ заявила про стрілянину в бік есмінця з метою зірвати навчання Сі Бриз-2021.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар