Джонсон розповів про нову мутацію коронавірусу
1 C
Киев
27.01.2021
Новини світу

Джонсон розповів про нову мутацію коронавірусу

Джонсон розповів про нову мутацію коронавірусу

Фото: facebook.com/pg/borisjohnson Джонсон повідомив про мутацію коронавірусу

Борис Джонсон говорить, що вона на 70% заразніша, але поки немає даних про те, що вона викликає більш важке захворювання або високу смертність.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон розповів подробиці про виявлений в країні новий штам коронавірусу. Про це він написав у Twitter в неділю, 20 грудня.

Як вказує Джонсон, новий штам вірусу може бути на 70% більше заразний. При цьому поки немає ніяких даних про те, що нова мутація вірусу викликає більш важкий перебіг захворювання або відрізняється високою смертністю.

Водночас з огляду на ранні дані про цей новий варіант вірусу і потенційний ризик, який він представляє, британці не зможуть відсвяткувати Різдво, як планували.

«Ми жертвуємо своїм шансом побачити любимих на це Різдво, але є більше шансів захистити їхнє життя, щоб ми могли бачити їх на майбутніх Різдвяних святах», — наголосив прем’єр.

У свою чергу на повідомлення Джонсона вже відреагували в ВООЗ. Там кажуть, що контактують з владою Великобританії і будуть ділитися інформацією про новий вірус по мірі її надходження.

Нагадаємо, що раніше ВООЗ заспокоїла паніку через нову мутацію COVID-19 в Британії. Новий підвид коронавірусу є більш заразним, але не здається небезпечним. У ВООЗ все ж закликали людей берегти себе.

Новий штам коронавірусу. Що знайшли в Британії

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар