Для махінацій на користь Загіда Краснова могли використовувати партію "Голос"?
17.6 C
Киев
28.09.2022
Політика

Для махінацій на користь Загіда Краснова могли використовувати партію «Голос»?

Для махінацій на користь Загіда Краснова могли використовувати партію "Голос"?

Загід Краснов
Фото з відкритих джерел

Для організації махінацій на виборах у Дніпрі на користь скандального політика з кримінальним минулим Загіда Краснова могли використовувати… квоти партії Голос у територіальних виборчих комісіях. Такі висновки можна зробити з повідомлення відомого в Дніпрі активіста Івана Васючкова про кричущий випадок в Дніпрі. Про це повідомляє «Горсовет».

За даними громадського діяча, до територіальної комісії Чечелівського району партія «Голос» (за повідомленнями ЗМІ, викуплена «авторитетом» з Дніпра Петровським — «Наріком») направила за своєю квотою… співробітника рекламної фірми. Яка, за даними з достовірних джерел, знаходиться в орбіті бізнесів Загіда Краснова.

«Партія Голос у Дніпрі так довго розповідала про свою непідкупність і незалежність, що прислала членами райТВК кандидата від Слуги народу і людини, що працює в рекламній компанії одного з кандидатів у мери», — зазначає Іван Васючков. 

Направивши членом районної ТВК від «Голосу» кандидатку в депутати від партії Зеленського, керівництво місцевого «Голосу» прямо порушило закон: як відомо, відповідно до Виборчого кодексу кандидат у депутати не має права бути членом виборчої комісії. 

Незабаром представниця голосу покинула комісію. Політикани, які направили її в районну ТВК, підставляли жінку під кримінальну відповідальність. А всі рішення Комісії, прийняті за участю представниці «Голосу» — кандидатки від «Слуги народу», були б незаконними і потенційно скасовувалися за рішенням суду.

Як повідомлялося раніше, Загід Краснов влаштував масові фальсифікації на виборах в Дніпрі: скупку голосів, «каруселі» (винос бюлетенів) в день виборів. Крім того, люди Краснова дестабілізували роботу комісій і затягують підрахунок голосів, щоб сфальсифікувати підсумки виборів у Дніпрі.

Источник

Залишити коментар