До Польщі намагалися прорватися десятки мігрантів із території Білорусі
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

До Польщі намагалися прорватися десятки мігрантів із території Білорусі

До Польщі намагалися прорватися десятки мігрантів із території Білорусі

Фото: twitter.com/Straz_Graniczna Півсотні мігрантів намагалися прорватися до Польщі з Білорусі

З серпня польсько-білоруський кордон намагалися перетнути майже 40 тисяч мігрантів, з них 17,5 тисяч — у жовтні.

Напередодні кілька десятків мігрантів намагалися нелегально потрапити до Польщі з території Білорусі. Про це повідомляє Прикордонна служба Польщі у четвер, 2 грудня.

«Минулої доби, 1 грудня, польсько-білоруський кордон намагалися перетнути 58 осіб. Щодо 16 осіб видано постанови про звільнення з території Польщі», — сказано в повідомленні.

Поліція Підляського воєводства додає, що затримано двох людей, громадян Польщі та Білорусі, за допомогу в нелегальному перетині кордону — вони перевозили трьох громадян Іраку та трьох громадян Сирії.

Прикордонники нагадали, що із серпня польсько-білоруський кордон намагалися перетнути майже 40 тис. мігрантів, найбільше у жовтні — 17,5 тисячі.

Нагадаємо, що раніше у ЄС затвердили п’ятий пакет санкцій проти Білорусі. Санкційний пакет опублікують в офіційному журналі ЄС 2 грудня. Цього ж дня санкції набудуть чинності.

Водночас Польща відкинула пропозиції Євросоюзу щодо мігрантів. Польща заявила, що ЄС проігнорував її пропозицію щодо припинення процедури надання притулку, а натомість запропонував її продовжити.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар