Доходи Іванки Трамп і її чоловіка різко впали
2 C
Киев
02.03.2021
Новини світу

Доходи Іванки Трамп і її чоловіка різко впали

Доходи Іванки Трамп і її чоловіка різко впали

Фото: Bloomberg Доходи дочки колишнього глави Білого дому Дональда Трампа Іванки та її чоловіка Джареда Кушнера різко скоротилися

З декларації пари випливає, що падіння доходів подружжя Кушнер за останній рік склало близько 20%.

Доходи дочки колишнього глави Білого дому Дональда Трампа Іванки та її чоловіка Джареда Кушнера різко скоротилися під кінець президентського терміну республіканця. Про це в середу, 3 лютого, пише Bloomberg.

Так, пара повідомила про сумарний дохід за минулий рік і перші 20 днів 2021-го приблизно в 120 млн доларів. У порівнянні з аналогічним попереднім періодом це менше на 23%, вказує агентство. Тоді Трамп і Кушнер заробили 156 млн доларів.

«Доходи Трамп і Кушнера впали на тлі президентства Дональда Трампа і роботи подружжя на адміністрацію», — вказує Bloomberg.

Водночас в 2017 році, незабаром після приходу в штат Білого дому, пара повідомила про дохід в розмірі 195 млн доларів, проте це початкове розкриття охопило більш тривалий період, ніж наступні, зазначає агентство.

Крім цього, Bloomberg і The New York Times вивчили звіт Дональда Трампа за 2020 рік і порівняли його з більш ранніми деклараціями. З’ясувалося, що доходи Трампа також поступово знижувалися з 2017 року, коли він вступив на посаду глави держави. А за рік вони скоротилися приблизно на третину.

Загальний дохід Trump Organization, яка управляє всіма активами Трампа, склав за звітний період щонайменше 278 млн доларів, що майже на 38% менше, ніж результат 2019 року. У декларації, опублікованій на початку президентського терміну, Трамп зафіксував доходи в розмірі понад 528,9 млн доларів.

Нагадаємо, дві відомих фінансових установи Deutsche Bank і Signature Bank, які обслуговують Дональда Трампа, його бізнес і членів сім’ї, відмовилися від ділових відносин з ним.

Раніше повідомлялося, що генпрокурор Нью-Йорка зайнявся доходами Іванки Трамп. Його зацікавили гонорари дочки президента США.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар