Другий рік пандемії буде важчим, ніж перший - ВООЗ
2.5 C
Киев
23.01.2021
Новини світу

Другий рік пандемії буде важчим, ніж перший — ВООЗ

Другий рік пандемії буде важчим, ніж перший - ВООЗ

У ВООЗ заявили, що другий рік пандемії може виявитися ще важчим

Захворюваність на коронавірус у світі «знову досягла піку», кажуть в організації і роблять невтішні прогнози.

Другий рік пандемії COVID-19 може виявитися ще важчим, ніж перший. Про це заявив директор програми ВООЗ із надзвичайних ситуацій Майкл Раян у середу, 13 січня.

«Ми вступаємо у другий рік пандемії, і він може виявитися навіть більш важким, враховуючи динаміку поширення коронавірусу», — сказав Раян.

За його словами, відомості, що надійшли до ВООЗ за останні два тижні, говорять про те, що захворюваність «знову досягла піку». Так, за останній тиждень у світі виявили близько п’яти мільйонів нових випадків інфікування коронавірусом і понад 85 тисяч летальних випадків.

На Північну і Південну Америку припадає більше половини всіх хворих у світі за сім днів, а на Європу — більше третини. Зростання захворюваності зареєстровано також у Західно-Тихоокеанському регіоні, Африці і Східному Середземномор’ї.

Раян підкреслив, що в Північній півкулі спостерігається пандемічний «ідеальний шторм», маючи на увазі «комбінацію чинників, що призвели до посилення передачі інфекції в багатьох країнах». Така ситуація склалася через скупчення людей всередині приміщень в умовах холодного сезону, а також нових штамів коронавірусу.

Експерт ВООЗ Марія ван Керкхове заявила, що після святкового періоду «ситуація в деяких країнах погіршиться, перш ніж вона стане кращою».

«Однак хороша новина полягає в тому, що зараз у нас є багато інструментів, які можуть допомогти встановити контроль над передачею вірусу», — підсумувала Керкхове.

Нагадаємо, раніше ВООЗ заявила про рекордне зростання числа заражень COVID-19 за тиждень. Число нових випадків COVID-19 і смертей зросло на 20% і 11% відповідно, порівняно з попередніми сімома днями.

Походження COVID. Китай впустив ВООЗ в Ухань

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар