Двох росіян не пропустили до України для проведення концерту
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини України

Двох росіян не пропустили до України для проведення концерту

Двох росіян не пропустили до України для проведення концерту

Фото: Госпогранслужба Украины Іноземці відвідували фестивалі у Криму, встановили прикордонники

Жінка є російською виконавицею пісень, а чоловік пов’язаний з організацією та забезпеченням виступів співаків, зазначили у ДПСУ.

 

Співробітники Держприкордонслужби на три роки заборонили в’їзд в Україну двом громадянам Росії, котрі прибули з Туреччини, які незаконно відвідували Крим. Про це повідомляється на сайті прикордонного відомства у суботу, 11 грудня.

«Співробітники Держприкордонслужби продовжують заходи щодо виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які незаконно відвідують тимчасово окуповані території України. Двох таких іноземців, чоловіка та жінку – громадян РФ, виявили прикордонники окремого контрольно-пропускного пункту Київ в одному зі столичних аеропортів. Вони прибули до Києва рейсом зі Стамбула», – йдеться у повідомленні.

Прикордонники встановили, що іноземці порушували порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму, зокрема відвідуючи фестивалі, що проводилися на півострові у різні роки.

«Також було встановлено, що жінка є російською виконавицею пісень, а чоловік пов’язаний із організацією та забезпеченням виступів співаків», – зазначили у відомстві.

В Україну іноземці планували потрапити на проведення концерту. За порушення норм українського законодавства росіянам відмовлено у перетині кордону та заборонено в’їзд на три роки.

Раніше прикордонники виявили у Борисполі громадянку Росії, якій раніше заборонили в’їзд до країни на три роки. Жінка намагалася знову в’їхати в Україну вже з новим паспортом.

До цього в Україну не пустили російську блогерку. Вона прилетіла до України рейсом із Варшави. 22-річній москвичці заборонили в’їзд до України на три роки.

В Україну не пропустили узбека в одязі із символікою РФ

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар