Ефективність COVID-вакцини Moderna оцінили в 100%
4.4 C
Киев
26.01.2021
Новини світу

Ефективність COVID-вакцини Moderna оцінили в 100%

Ефективність COVID-вакцини Moderna оцінили в 100%

У ході досліджень Moderna від коронавірусу померла одна людина

Американська вакцина від коронавірусу показала 100-відсоткову ефективність під час застосування у пацієнтів з важким перебігом коронавірусу.

 

Вакцина від коронавірусу mRNA-1273 американської компанії Moderna показала ефективність препарату на рівні 100 відсотків при тяжкому перебігу COVID-19. У випробуванні препарату взяли участь понад 30 тисяч добровольців, йдеться у прес-релізі на сайті компанії.

 

В інших випадках ефективність вакцини склала 94,1 відсотка. Більшість учасників під час випробувань препарату перенесли вакцинацію без будь-яких помітних наслідків.

 

Всього у випробуваннях брали участь понад 30 тисяч осіб. З них на коронавірус захворіли 196 осіб, які отримали плацебо, і 11 осіб, які отримали вакцину. В цьому випадку, роблять висновок у компанії, ефективність вакцини склала 94,1%.

 

Під час випробувань 30 добровольців захворіли на тяжку форму COVID-19 — це люди, які отримали плацебо замість вакцини. З тих же, хто отримав вакцину, ніхто у важкій формі не хворів, що свідчить про 100-відсоткову ефективність вакцини.

 

Відомо також, що в ході досліджень Moderna від коронавірусу померла одна людина, що входив до групи плацебо.

 

«Цей позитивний первинний аналіз підтверджує здатність нашої вакцини запобігати хворобі COVID-19 з ефективністю 94,1 відсотка, а також здатність запобігати важку форму захворювання. Ми віримо, що наша вакцина стане новим потужним інструментом, який може змінити хід пандемії», — наголошується у прес-релізі.

 

Також у Moderna заявили, що компанія подає документи на реєстрацію вакцини в США.

 

Також Korrespondent.net писав, що ЄС укладе з Moderna контракт на 160 млн доз вакцини. Як тільки вакцина доведе свою ефективність і безпеку, кожна країна ЄС отримає її на рівних умовах.

 

До цього стало відомо, що в США назвали «справедливу» ціну за COVID-вакцину компанії Moderna.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар