Експерти ВООЗ побували в центрі хвороб тварин в Ухані
0.1 C
Киев
06.03.2021
Новини світу

Експерти ВООЗ побували в центрі хвороб тварин в Ухані

Експерти ВООЗ побували в центрі хвороб тварин в Ухані

Експерти при відвідуванні центру були в захисних костюмах

Зустріч зі співробітниками, які відповідають за здоров’я тварин у лабораторії, пройшла «інформативно». Експерти також відвідають лікарні і Уханьський інститут вірусології.

 

Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), які займаються дослідженням походження коронавірусу, відвідала у вівторок, 2 лютого, центр хвороб тварин у китайському місті Ухань, повідомляє агентство Associated Press.

 

Зустріч, за словами одного з експертів ВООЗ Пітера Дашака, була «дуже інформативною». Він також додав, що делегація зустрілася зі співробітниками, які відповідають за здоров’я тварин, побувала в лабораторіях. Всі питання учасників групи не залишилися без відповідей.

 

Експерти для візиту в центр одягалися в захисні костюми. За межами готелю, по дорозі в центр і назад делегати були в масках і в повсякденному одязі.

 

Відзначається, що в планах експертів ВООЗ відвідування в Ухані лабораторій, ринків, лікарень. На 3 лютого запланований візит в Уханьський інститут вірусології.

 

Нагадаємо, що в Ухань команда міжнародних експертів з 12 країн світу прибула 28 січня. Після двотижневого карантину фахівці приступили до свого розслідування.

 

Рік після локдауну. ВООЗ розпочала слідство в Ухані

 

Нагадаємо, що експерти ВООЗ відвідали ринок в Ухані.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар