5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини України

Експорт товарів: Україна відкрила 12 нових ринків

Експорт товарів: Україна відкрила 12 нових ринків

Фото: dpss.gov.ua Погоджено 35 експортних сертифікатів

Активно йшла робота з відкриття Україною в 2020 році 100 нових ринків на шести континентах.

 

Україна минулого року відкрила 12 нових ринків для експорту своєї продукції, погодила 35 експортних сертифікатів і пройшла два аудити Європейського Союзу за системою оцінки державного контролю за виробництвом риби і рибних продуктів, м’яса птиці і продуктів з нього, повідомляє Держслужба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

 

Крім цього, в 2020 році активно йшла робота з відкриття 100 нових ринків на шести континентах.

 

«Йдеться як про традиційних зовнішньоекономічних партнерів України — ЄС, Китай, США, Індію, — так і про менш освоєні українськими експортерами ринки — Мексики, Австралії, Бразилії, Анголи і так далі», — розповіла глава Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

 

Крім того, протягом 2020 року велась робота щодо укладання міжнародних договорів у сферах санітарних і фітосанітарних заходів та захисту споживачів з Бразилією, Алжиром, Індонезією, В’єтнамом, Іраном, Молдовою, Узбекистаном, Сербією, Ліваном, Грецією, Німеччиною, Швецією та Грузією.

 

Також підготовлено Угоду між Держпродспоживслужбою і Міністерством сільського господарства, лісництва та водних ресурсів Республіки Північна Македонія про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин.

 

Відзначається, що сьогодні Держпродспоживслужба продовжує роботу з міжнародними партнерами з розширення збуту за різними товарними позиціями, серед яких — продукція птахівництва, жива велика і дрібна рогата худоба, яловичина і свинина, молоко і молочні продукти, мед, яблука, лохина і черешня, горох і квасоля, цибуля, пшеничне борошно, риба і рибопродукти, репродуктивний матеріал.

 

До слова, Україна увійшла в трійку найбільших постачальників курятини в ЄС у 2020 році. Найбільшим експортером курятини в Євросоюз в 2020 році стала Бразилія, на другому місці — Таїланд.

 

Додамо також, що аграрії України та ЄС за рік наторгували на $10 млрд. Минулорічний результат виявився другим після рекордного показника роком раніше.

 

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар