5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини світу

Франція і Росія таємно обмінялися висилкою дипломатів — ЗМІ

Франція і Росія таємно обмінялися висилкою дипломатів - ЗМІ

Влада РФ і Франції офіційно про видворення дипломатів не повідомляли

Чиновника економічного департаменту російського посольства в Парижі запідозрили в шпигунстві і вислали з Франції. Росія у відповідь прийняла дзеркальні заходи, стверджують джерела.

Франція і Росія в грудні 2020 року обмінялися видворенням дипломатів. Ці дії не розголошувалися, повідомило напередодні французьке видання Les Echos з посиланням на джерела.

Зазначено, що причиною видворення російського дипломата з Франції став шпигунський скандал. Одного з чиновників економічного департаменту російського посольства в Парижі запідозрили в шпигунстві і вислали з Франції.

Росія у відповідь прийняла дзеркальні заходи, виславши одного з дипломатів з економічного відділу посольства Франції в Москві.

«В кінці 2020-го року країни намагалися зберегти, принаймні зовні, хороші відносини, незважаючи на новий сплеск напруженості на тлі ймовірного отруєння Олексія Навального… І саме в цей момент відбувається висилка дипломатів. Ще один сигнал наявності напруженості в холодній атмосфері дипломатії між Москвою і Парижем», — пише видання.

Влада РФ і Франції офіційно про видворення дипломатів не повідомляли. Крім того, в російському посольстві в Парижі відмовилися коментувати «витік інформації в ЗМІ».

Нагадаємо, 5 лютого РФ вислала дипломатів Німеччини, Польщі та Швеції за участь в акціях на підтримку Олексія Навального.

У відповідь на це дані країни оголосили про видворення російських дипломатів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар