Франція не визнає Нагірно-Карабаську республіку
6.7 C
Киев
24.01.2021
Новини світу

Франція не визнає Нагірно-Карабаську республіку

Франція не визнає Нагірно-Карабаську республіку

Париж збереже свою прихильність в рамках співголовування в Мінській групі

Однак французька влада продовжить робити все необхідне для стабілізації ситуації на Південному Кавказі.

Париж не визнає самопроголошену Нагірно-Карабаську республіку. Про це в четвер, 26 листопада, заявила прес-служба МЗС Франції.

«Наш обов’язок як співголови Мінської групи ОБСЄ полягає в тому, щоб працювати над врегулюванням нагірно-карабаського конфлікту шляхом переговорів, зокрема з питання про майбутній статус Нагірного Карабаху», — зазначено в повідомленні.

У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що французька влада продовжить робити все необхідне для стабілізації ситуації на Південному Кавказі.

«Париж збереже свою прихильність в рамках співголовування в Мінській групі, щоб просуватися по всіх параметрах, які ще слід узгодити. Зокрема, йдеться про питання про іноземних найманців і захист історико-культурної спадщини регіону», — зазначили в міністерстві.

Нагадаємо, раніше Сенат Франції проголосував за резолюцію про визнання незалежності Нагірного Карабаху. Документ підтримали 305 з 306 сенаторів.

У зв’язку з цим парламент Азербайджану висловив протест французькій владі і закликав виключити Париж серед співголів Мінської групи ОБСЄ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар