Франція відправить частину пацієнтів з коронавірусом у Німеччину
11.3 C
Киев
06.05.2021
Новини України

Франція відправить частину пацієнтів з коронавірусом у Німеччину

Франція відправить частину пацієнтів з коронавірусом у Німеччину

У Франції швидко зростає число заражених коронавірусом

Протягом 10 найближчих днів до Німеччини транспортують пацієнтів з регіону Нор-Па-де-Кале.

 

Влада Франції планує відправити певну кількість пацієнтів з коронавірусом COVID-19 на лікування в лікарні Німеччини, оскільки багато французьких медустанови ледь справляються з напливом нових хворих. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на заяву федерації лікарень Франції у вівторок, 3 листопада.

 

 

Зокрема, протягом 10 найближчих днів до Німеччини транспортують пацієнтів з регіону Нор-Па-де-Кале, де реєструють багато випадків зараження COVID-19. Також у Німеччину транспортуватимуть пацієнтів і з інших французьких регіонів.

 

Під час першої хвилі коронавірусу в березні і в квітні багатьох французьких пацієнтів, які заразилися коронавірусом, транспортували в лікарні не тільки Німеччини, але й Австрії, Люксембургу та Швейцарії.

 

Нагадаємо, за минулу добу у Франції зафіксували 52 518 нових випадків COVID-19, відсоток позитивних тестів зріс до 20,6, порівняно з 20,4 днем ​​раніше. За 24 години померли 418 чосіб — це найвищий показник з 20 квітня. Загальна кількість загиблих з початку пандемії в країні склала 37 435 осіб.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар