-10.8 C
Киев
07.02.2021
Новини світу

Франція забороняє в’їзд із країн поза межами ЄС

Франція забороняє в'їзд із країн поза межами ЄС

Франція закрила кордони

А умовою в’їзду у Францію для мандрівників з усіх країн ЄС буде обов’язковий негативний ПЛР-тест на коронавірус.

 

Франція закриває свої кордони для всіх мандрівників, які прибувають із країн, що поза межами ЄС. Про це на вечірньому брифінгу в п’ятницю, 29 січня, оголосив прем’єр-міністр країни Жан Кастекс.

 

Заборона почне діяти в неділю, 31 січня.

 

Французька влада після обговорень прийняла рішення поки що утриматися від введення в країні нового карантину, але посилює низку обмежувальних заходів.

 

«В’їзд у Францію, як і виїзд із нашої території в країни поза межами Євросоюзу, буде заборонений — за винятком вагомих причин», — сказав Кастекс. За його словами, ця норма набуде чинності цієї неділі.

 

Глава французького уряду зазначив, що умовою в’їзду у Францію з усіх країн ЄС буде обов’язковий негативний ПЛР-тест на коронавірус, виняток буде зроблено для працівників, які проживають на прикордонних територіях. Усі переміщення з материкової частини Франції на її заморські території будуть припустимі лише з вагомих підстав, сказав Кастекс.

 

Раніше повідомлялося, що Франція готується до третього локдауну, який «триватиме не менше трьох тижнів». Перед цим Франція посилила правила в’їзду в країну. В’їжджаючих в країну з країн ЄС зобов’язали попередньо здати тест на наявність коронавірусу COVID-19, зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар