0.2 C
Киев
24.12.2020
Політика

«Гарячий січень»: У «Слузі народу» назвали, за які законодавчі ініціативи візьмуться з нового року

"Гарячий січень": У "Слузі народу" назвали, за які законодавчі ініціативи візьмуться з нового року

Народний депутат від «Слуги народу» Олена Мошенець
Фото з відкритих джерел

Можуть повторитися ситуації, коли денні засідання переходять у вечірні, не виключає Олена Мошенець

Січень у Верховній Раді України може виявитися гарячим місяцем, оскільки довкола законопроєктів, які планують розглянути, а йдеться про проєкти законів про народовладдя, щодо СБУ, щодо БЕБ та інші, відбуватимуться тривалі обговорення через велику кількість правок і розбіжності у поглядах.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція «Слуга народу») Олена Мошенець.

Народна депутатка звернула увагу на те, що пандемія коронавірусу внесла свої корективи у роботу українського парламенту у 2020 році, і якби не цей чинник, то Верховна Рада продовжила би працювати у «турборежимі», який було започатковано у 2019 році.

Олена Мошенець також поділилася планами парламентарів щодо роботи у наступному, 2021 році.

«Я думаю, що січень, якщо ті законопроєкти, а саме, я маю на увазі, про народовладдя, наприклад, чи про Службу безпеки, про Бюро економічної безпеки, будуть винесені до сесійної зали, точно буде гарячим місяцем. Тому що у цих законопроєктах є вже величезна кількість правок, певні розбіжності у поглядах різних політичних сил. І, думаю, що можуть повторитися певні такі денні засідання, які переходять у вечірні засідання, і будемо обговорювати, мабуть, дуже довго», – не виключає Олена Мошенець.

Новини за темою: Рада провалила голосування за призначеня Вітренка на посаду першого віцепрем’єра і глави Міненерго

Нагадаємо, народні депутати від «Опозиційної платформи – За життя» вже зареєстрували в парламенті законопроєкт №4490 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо сприяння господарської діяльності фізичної особи — підприємця без застосування реєстратора розрахункових операцій, а також збереження права на використання Книги обліку доходів».

Ухвалення цього закону дозволить зменшити адміністративний тиск на підприємців і сприятиме зростанню ділової активності, захисту законних інтересів платників податків і усуненню дискримінаційного підходу до оподаткування суб’єктів господарювання.

Як повідомляли, «Опозиційна платформа – За життя» вимагає провести позачергове засідання парламенту, на якому розглянути її законопроєкт, покликаний полегшити та спростити роботу ФОПів.

Раніше у «Слузі народу» назвали, коли Верховна Рада України може зібратися на позачергове засідання. На думку Олени Мошенець, таке засідання можуть скликати з нового року, якщо виникнуть нагальні питання.

Источник

Залишити коментар