Гілл: Дуже дивно, що Зеленський в Британії зустрічався з главою таємної розвідки
23.4 C
Киев
05.08.2021
Без рубрики

Гілл: Дуже дивно, що Зеленський в Британії зустрічався з главою таємної розвідки

Гілл: Дуже дивно, що Зеленський в Британії зустрічався з главою таємної розвідки

Нейтан Гілл

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Лондона дійсно зустрічався з керівником британської розвідки МІ6. Про це заявив депутат Європарламенту 2014-2020 рр. Нейтан Гілл, передає 112.ua.

Він зауважив, що про цю зустріч британська преса не повідомляла.

«Я думаю, що це дуже дивно, що голова нашої таємної служби розвідки зустрічався з вашим президентом — зазвичай переговори з президентом — це компетенція прем’єр-міністра. Але так само дивною є тема зустрічі. Це дуже важливе питання для мене особисто — свобода засобів масової інформації. Вони обговорювали створення організації для протидії тому, що вони трактують як фейкові новини. Але це дуже суб’єктивно — що є фейком, а що правдою, коли не всі факти відразу доступні всім людям», — зазначив євродепутат.

Він наголосив, що як поборник свободи медіа в Об’єднаному королівстві, був би шокований, якби британська розвідка втручалася, наприклад, в роботу БіБіСі чи АйТіВі. Бо для функціонування демократії Британії потрібні вільні та чесні медіа.

 

«Для України все те ж саме. Критично важливо, щоб засоби масової інформації — усі без винятку — не потрапляли під санкції чи урядовий тиск. Для того, щоб ваш або інші телеканали могли висвітлювати новини, вам потрібна свобода ЗМІ — щоб люди самі робили висновки. І я, щиро кажучи, був би дуже розчарований, якби в моїй країні уряд або розвідслужба чи будь-хто інший відчували, що вони мають владу і бажання змусити пресу мовчати», — підкреслив Гілл.

Він також зазначив, що прибув до Кривого Рогу з групою міжнародних політиків, щоб спостерігати за місцевими виборами.

«На жаль, Україна в світі має репутацію країни, де вибори не завжди відбуваються вільно і чесно. І я щиро переконаний, що люди мають право на волевиявлення, яка партія чи особа їх представлятиме. І їхній голос має бути врахований. Тому ми прибули як спостерігачі, аби переконатися, що саме це і відбувається, що голос виборців дійсно почуто, що не було втручання з будь-якої сторони», — додав євродепутат.

Источник

Залишити коментар