14.5 C
Киев
30.05.2021
Новини світу

Глава Бєлавіа назвав «підлістю» санкції Заходу

Глава Бєлавіа назвав "підлістю" санкції Заходу

Фото: belavia.by Бєлавіа масово скасовує рейси

Західні країни «з особливою фашистською збоченістю» закривають повітряні коридори, поскаржився Ігор Чергінець.

Генеральний директор білоруської авіакомпанії Бєлавіа Ігор Чергінець назвав підлістю введення західними країнами обмежень на польоти проти компанії в зв’язку з інцидентом з літаком Ryanair. Про це він написав у Facebook в суботу, 29 травня.

«Рада ICAO зібралася і вирішила розслідувати посадку літака Ryanair в Мінську до 25 червня. Але сьогодні, не чекаючи навіть почала розслідування, перераховані вище країни фактично ввели санкції проти Бєлавіа, яка ніяким боком … до даного інциденту», — заявив Чергінець.

Він побачив у кроках західних країн «явно сплановані дії» щодо закриття не тільки їх країн для посадки бортів білоруської авіакомпанії, «але навіть з особливою фашистською збоченістю закривають один за одним повітряні коридори».

«Знущаються над нами, над людьми незалежно від паспорта. І це до розслідування інциденту, в якому, може, і є винні, але точно не Бєлавіа. Це, звичайно ж, повне нехтування основ демократії. Карають невинну Бєлавіа, та ще й не почавши толком розслідування. Підлість», — наголосив гендиректор і додав, що при цьому «сусіди вирішили як завжди на цьому заробити».

Чергінець заявив, що авіакомпанія не скорочуватиме свій персонал на 50% на тлі ситуації, що склалася і «прорветься …, залишиться в небі, буде літати».

Нагадаємо, що раніше глава Ryanair назвав викраденням посадку літака в Білорусі. Майкл О’Лірі вимагає ідентифікувати трьох пасажирів, які зійшли в Мінську з рейсу, що прямував з Афін до Вільнюса. У Ryanair вважають їх співробітниками КДБ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар