Глава КСУ зустрівся з послами Штатів і Євросоюзу
03.08.2021
Без рубрики

Глава КСУ зустрівся з послами Штатів і Євросоюзу

Глава КСУ зустрівся з послами Штатів і Євросоюзу

Фото: twitter.com/MattiMaasikas Тупицкий обсуждал с дипломатами деятельность Конституционного суда

Зустріч відбулася того самого дня, коли судді визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

 

Глави диппредставництв США, ЄС і Японії в Україні Крістіна Квін, Матті Маасікаас і Такаші Кураї зустрілися у вівторок, 27 жовтня, з головою Конституційного суду України Олександром Тупицьким. Про це повідомила прес-служба КСУ у Facebook.

 

Відзначимо, що зустріч відбулася того самого дня, коли судді КСУ на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

 

«Ми обговорили ряд питань, що становлять взаємний інтерес, у тому числі важливість прозорості та збереження висот, досягнутих після Революції Гідності 2014 року», — написав Маасікаас у Twitter.

 

Аналогічне повідомлення розмістило на своїй сторінці у Facebook і посольство США.

 

При цьому в КСУ заявили, що Тупицький обговорював із дипломатами діяльність Конституційного суду в аспекті відповідності конституційним правилам і принципам мети створення та завдань системи антикорупційних органів.

 

Як повідомлялося, в Офісі президента заявили, що Володимир Зеленський обов’язково використає своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити відповідальність за порушення в електронному декларуванні доходів чиновників.

 

При цьому у Верховній Раді попередили, що прийняте КСУ рішення загрожує Україні грандіозним міжнародним скандалом.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар