Глава МВС Португалії пішов у відставку після смертельної ДТП
25.4 C
Киев
11.08.2022
Новини світу

Глава МВС Португалії пішов у відставку після смертельної ДТП

Глава МВС Португалії пішов у відставку після смертельної ДТП

Міністр пішов у відставку через ДТП

Кабріта звільнився майже через п’ять місяців після інциденту, його неодноразово закликали піти у відставку, але міністр відмовлявся це робити.

Міністр внутрішніх справ Португалії Едуардо Кабріта пішов у відставку через ДТП за участю урядового автомобіля, в якому був політик, внаслідок інциденту загинув ремонтник доріг, повідомляє The Guardian.

Кабріт звільнився майже через п’ять місяців після інциденту. Його неодноразово закликали піти у відставку, але міністр відмовлявся це робити. Кабріта заперечував будь-яку відповідальність і говорив, що «був просто пасажиром», чим викликав обурення суспільства.

Проте така позиція міністра стала ще неприйнятнішою після офіційної заяви прокуратури — його водія звинуватили у вбивстві з необережності. Він перевищив швидкість та наїхав на 43-річного ремонтника доріг.

3 грудня Кабріта заявив, що йде у відставку, оскільки опозиція «політично експлуатує» ДТП перед парламентськими виборами у 2022 році, а сам він «більше, ніж будь-хто інший, шкодує про цю трагічну втрату».

Прем’єр-міністр Португалії ухвалив відставку міністра МВС того ж дня і повідомив про це президента. 4 грудня міністром внутрішніх справ Португалії була призначена Франциска Ван Дунен.

Нагадаємо, що парламент Португалії підтримав поправки до трудового законодавства, якими передбачається штраф для роботодавця за звернення до працівників у неробочий час.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар