Глава МЗС Британії в Естонії проїхалася на танку
-2.1 C
Киев
21.01.2022
Новини світу

Глава МЗС Британії в Естонії проїхалася на танку

Глава МЗС Британії в Естонії проїхалася на танку

Фото: Кадр из видео Ліз Трасс на танку у супроводі військовослужбовця

Ліз Трасс застерегла РФ від «стратегічної помилки» вторгнення в Україну, звинувативши її у «зловмисній діяльності».

 

Міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс під час свого візиту до Естонії проїхалася танком. Глава зовнішньополітичного відомства прибула до Естонії перед візитом до Латвії для участі у нараді глав МЗС країн НАТО, пише The Times.

 

Перед самітом Трасс заявила, що для неї головна тема – «нарощування російської військової сили» на кордоні з Україною, а також ситуація з мігрантами на польсько-білоруському кордоні.

 

Також Ліз Трасс застерегла Росію від скоєння «стратегічної помилки» – нового вторгнення до України. Такий крок Кремля спричинить економічні та дипломатичні реакції НАТО. А Британія використовуватиме всі дипломатичні та економічні важелі, які є у своєму розпорядженні, щоб уникнути цього.

 

«Ми хочемо миру, в якому свобода і демократія не просто виживають, а процвітають. З цією метою ми виступимо проти зловмисної діяльності Росії. Ми будемо підтримувати Україну та стабільність на Західних Балканах, щоб забезпечити їхню безпеку та підвищити їхню економічну стійкість», – додала Трасс.

 

 

Нагадаємо, що глава МЗС Британії вже попереджала РФ про наслідки нападу на Україну.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар