Голян заявив, що Медведчук назвав єдиний вихід для економіки України
24.4 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Голян заявив, що Медведчук назвав єдиний вихід для економіки України

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Бомба уповільненої дії для економіки країни була закладена, коли Україна підписала дискримінаційні для себе угоду про зону вільної торгівлі та Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Про це в ефірі NewsOne заявити доктор економічних наук, професор Василь Голян.

«Євросоюзу не потрібна Україна як сильна, економічно розвинена країна з розвиненим високотехнологічним сектором. Україна їм потрібна як сировинний придаток. І ці угоди відкидають Україну на задвірки економічного розвитку. У нас високотехнологічні виробництва фактично припинили свою діяльність. Процеси деіндустріалізації охопили переважну більшість галузей промисловості», — зазначив експерт.

Професор бачить лише єдиний вихід з ситуації, що склалася.

«Вихід лише в тому, в чому бачить цей вихід Віктор Медведчук: відновлення наших традиційних зв’язків з країнами СНД, з якими Україна працювала багато років, де технологічний рівень розвитку приблизно однаковий. І це-наші надійні партнери. З цього почнеться відродження української економіки», — переконаний Василь Голян.

Також вчений нагадав про економічне зростання, яке спостерігалося в Україні на початку 2000-х років.

«Євросоюз зробив все, щоб поставити Україну на коліна, щоб те економічне зростання, яке мало місце в Україні на початок 2000-х років і якої значною мірою було забезпечене завдяки державній позиції Віктора Володимировича Медведчука, не повторилося. ЄС зробив все, щоб Україну охопила Помаранчева революція, щоб в нашу країну зайшли Західні «емісари» і перетворили високотехнологічну економіку на сировинний придаток колективного заходу», – підсумував Василь Голян.

Раніше голова політради партії » опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук під час візиту на Рубіжанський картонно-тарний комбінат повідомив, що на початку 2000-х років в України було найвище зростання економіки.

«У 2004 році він був рекордним в Європі – 12.4 %. У 2005 році, коли до влади прийшли Ющенко і Тимошенко, він обвалився до 2.6 %. А в 2003 – му-10 %. Передувало цьому створення 12 вільних економічних зон в Україні», — нагадав народний депутат Віктор Медведчук.

 

Джерело https://www.youtube.com/watch?v=WCXkvK3lIgE

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар