Голова Конституційного суду отримав повістку про виклик до Офісу генпрокурора
1.6 C
Киев
26.01.2021
Політика

Голова Конституційного суду отримав повістку про виклик до Офісу генпрокурора

Голова Конституційного суду отримав повістку про виклик до Офісу генпрокурора

Олександр Тупицький
РБК-Україна

Олександр Тупицький має з’явитися в ОГП наступного понеділка

Голова Конституційного суду України Олександр Тупицький отримав повістку про виклик до Офісу генерального прокурора та підготував низку клопотань до відомства. Про це повідомила пресслужба КСУ.

Зазначається, що Тупицький має з’явитися в Офісі генпрокурора в понеділок, 28 грудня. «Сьогодні, 24 грудня, до Конституційного суду надійшла повістка про виклик Олександра Тупицького 28 грудня до Офісу генерального прокурора для участі в процесуальній дії», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в КСУ додали, що очільник суду підготував клопотання до Офісу генпрокурора. «На даний час Головою Суду з огляду на отриману повістку підготовлено низку клопотань до Офісу Генерального прокурора. Результати їх розгляду повинні бути враховані під час процесуальної дії, а саме — повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення відповідно до вимог чинного законодавства», – написали в пресслужбі.

Новини за темою: КСУ відновив роботу після майже місячної перерви

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що голову Конституційного суду Олександра Тупицького викликають в Офіс генпрокурора для вручення підозри. Проте не уточнювалося, у якій конкретно справі викликають суддю.

Источник

Залишити коментар