18.4 C
Киев
17.05.2021
Новини України

Голова КСУ попросив особистої зустрічі із Зеленським

Голова КСУ попросив особистої зустрічі із Зеленським

Фото: пресс-служба КСУ Олександр Тупицький

Голова Конституційного Суду звернувся до Президента і просить зустрічі, щоб «прибрати цей штучний конфлікт».

 

Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький під час брифінгу в п’ятницю, 30 жовтня, звернувся до президента Володимира Зеленського і Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

 

«Ми хочемо поспілкуватися з Президентом України. Ми запрошуємо його, у будь-якому форматі, із журналістами, потім — без журналістів. Треба прибрати цей штучний конфлікт. Він нікому не потрібний. Треба оцінювати рішення непоспішно, не читаючи навіть їхнього змісту», — сказав Тупицький.

 

Він заявив, що у Президента «дуже велика влада».

 

«Я хочу, щоб глава держави зрозумів, що ми разом будуємо країну. Ми зацікавлені, щоб Україна була правовою державою… Я звертаюся до Голови Верховної Ради України: нам теж потрібне спілкування. Нам потрібні дозволені законом форми роботи», — заявив голова КСУ.

 

Нагадаємо, в Україні розгорівся політичний скандал після того, як 27 жовтня на закритому засіданні КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Пізніше в ЄС відреагували на рішення КСУ про декларації. У Представництві Євросоюзу нагадали, що фінансова допомога Україні пов’язана з діяльністю антикорупційних органів. Також ЗМІ повідомили, що через КС Україна може втратити безвіз.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар