Гострий голод накрив чотири країни світу - ООН
27.1 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Гострий голод накрив чотири країни світу — ООН

Гострий голод накрив чотири країни світу - ООН

Населення чотирьох африканських країн відчуває гострий голод

Причинами такого стану справ є локальні конфлікти, зміни клімату, а також економічні процеси.

 

В Ефіопії, Мадагаскарі, Південному Судані та Ємені настав гострий голод, що свідчить про збільшення масштабів цієї проблеми у світі, йдеться у звіті Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) ООН, опублікованому у вівторок, 22 червня.

 

Відзначається, що в згаданих країнах голодують 584 тисячі осіб. При цьому ще 41 мільйон жителів планети у 43 державах (порівняно з 27 мільйонами у 2019 році) балансують «на межі голоду».

 

Як заявили в організації, причинами такого стану справ є локальні конфлікти, зміни клімату, а також такі економічні процеси, як криза, знецінення валюти, різке зростання цін на основні продукти харчування.

 

Як приклад в ООН згадали Ліван, Нігерію, Судан, Венесуелу і Зімбабве, де інфляція особливо погіршила становище населення.

 

В організації нагадали, що в поточному році ВПП проводить свою найбільшу операцію підтримки, яка охоплює 139 мільйонів осіб, у зв’язку із чим програма має гостру потребу у фінансуванні.

 

Раніше в ООН заявили, що кількість тих, хто голодує, у світі досягла п’ятирічного максимуму — в 2020 році близько 133 тисяч осіб у Буркіна-Фасо, Південному Судані та Ємені виявилися в умовах «катастрофічної» відсутності продовольства.

 

Пандемія і неврожай. Кім Чен Ин готується до голоду

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар