Група хакерів, яка атакувала Colonial Pipeline, заявила про саморозпуск
23.7 C
Киев
25.06.2021
Новини світу

Група хакерів, яка атакувала Colonial Pipeline, заявила про саморозпуск

Група хакерів, яка атакувала Colonial Pipeline, заявила про саморозпуск

Фото: Spiegel Хакери з DarkSide заявили про свій розпуск

Експерти з безпеки попередили, що група, можливо, просто намагається забрати свої гроші і піти.

Російська хакерська група DarkSide, яку в США звинуватили в атаці на один з найбільших американських трубопроводів Colonial Pipeline, заявила про свій розпуск через тиск з боку уряду США. Про це в суботу, 15 травня, повідомляє Washington Post.

У DarkSide заявили про втрату доступу до певних серверів, які використовували для їх вебблога і для проведення платежів.

«З огляду на вищевикладене та через тиск з боку США партнерська програма закрита. Залишайтеся в безпеці і удачі», — йдеться в повідомленні хакерів.

У ФБР відмовилися коментувати, чи зіграв уряд США роль у закритті веб-сайту DarkSide. Блог DarkSide Leaks в тіньовому інтернеті не працює з полудня четверга.

Водночас, деякі експерти з безпеки попередили, що група, можливо, просто намагається забрати свої гроші і піти, збираючи викуп і ховаючись з поля зору громадськості.

Незважаючи на те, що Colonial відновила роботу трубопроводів, заправні станції в Середній Атлантиці і на південному сході США все ще повідомляли про дефіцит бензину в п’ятницю.

Як повідомлялося, Colonial Pipeline заплатила хакерам викуп у розмірі п’яти мільйонів доларів за відновлення своєї комп’ютерної мережі.

А пізніше стало відомо, що хакери DarkSide зламали ще чотири компанії. Серед вкраденої інформації — адреси корпоративної електронної пошти, внутрішні документи та особисті дані співробітників.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар