Грузія відновлює міжнародне авіасполучення з 1 лютого
9.3 C
Киев
12.04.2021
Новини світу

Грузія відновлює міжнародне авіасполучення з 1 лютого

Грузія відновлює міжнародне авіасполучення з 1 лютого

Фото: photo.airlines-inform.ru Грузія відновлює регулярне міжнародне авіасполучення

При цьому будуть дотримані всі медичні протоколи та правила противірусної безпеки, запевнила влада.

 

Грузія зніме всі обмеження на регулярні міжнародні авіарейси з 1 лютого. Про це заявила глава Мінекономрозвитку Натія Турнаво в п’ятницю, 22 січня.

 

«Ми порахували можливим зняти обмеження на регулярні рейси з 1 лютого. Це означає, що всі авіакомпанії, як працюють у Грузії, так і нові авіакомпанії, які бажають літати в Грузію, зможуть планувати і виконувати регулярні рейси», — сказала Турнаво.

 

Міністр запевнила, що це буде зроблено з дотриманням усіх медичних протоколів і правил противірусної безпеки.

 

«Багато авіакомпаній у світі вже роблять це зараз, так що це не буде представляти додаткової загрози», — підкреслила Турнаво.

 

Тепер уряд Грузії обговорює питання, як полегшити режим в’їзду в країну.

 

«Це взаємопов’язані обставини. Як відомо, за деякими напрямками ще є регулярні рейси, але через другу хвилю, через певні обмеження на в’їзд у ту чи іншу країну, авіакомпанії активно не користуються правами, частотами і не виконують стільки рейсів, скільки вони хотіли б», — говорить глава відомства.

 

«Ми розраховуємо, що найближчим часом, у весняний сезон, ми зможемо безпечно приймати більшу кількість туристів. На наступному тижні у нас, швидше за все, відбудеться зустріч з туроператорами, туристичними компаніями, щоб разом обговорити, як цим компаніям слід підготуватися до використання цєї нової обставини на благо нашої країни», — підсумувала міністр.

 

Нагадаємо, що раніше Саудівська Аравія зняла обмеження на в’їзд до королівства. Прибуваючі повинні надати результати ПЛР-тесту, які підтверджують відсутність коронавірусної інфекції.

 

Також повідомлялося, що Шрі-Ланка відкрила кордони для іноземців. Іноземним громадянам для в’їзду знадобиться мати при собі довідку про негативний тест на коронавірус, а також здати ще один після прибуття в готель.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар