Хакер з України отримав тюремний термін у США
23.8 C
Киев
05.08.2021
Без рубрики

Хакер з України отримав тюремний термін у США

Хакер з України отримав тюремний термін у США

Фото: nationworldnews.com Хакери отримали доступ до комп’ютерних мереж бізнесів у всіх 50 штатах

Кібергрупа, в яку входили троє українських хакерів, заподіяла збитків на більш ніж мільярд доларів.

 

Українського хакера Андрія Колпакова в США засудили до 7 років тюремного ув’язнення за участь у кіберзлочинному угрупованні. Зловмиснику також треба сплатити 2,5 млн доларів, щоб відшкодувати збитки, яких заподіяно, пише Голос Америки.

 

33-річний Колпаков викрадав дані кредитних і дебетових карток у США. За даними американських правоохоронців, він координував інших кіберзлочинців.

 

Українець визнав себе винним за одним пунктом обвинувачення, що стосувалося змови з метою здійснення шахрайства з використанням електронних засобів, і за одним пунктом про змову з метою комп’ютерного злому.

 

Чоловіка і ще двох українців арештували влітку 2018 року в Іспанії. Хакерів звинуватили в участі в кібергрупі FIN7. Вони відправляли в готелі, казино, ресторани електронні листи із шкідливим програмним забезпеченням, яке дозволяло отримати доступ до фінансової інформації. Отримані відомості використовувалися протизаконно.

 

«У самих лише США FIN7 отримали доступ до комп’ютерних мереж бізнесів у всіх 50 штатах і окрузі Колумбія, викрали більше 20 млн записів, які здійснювалися за картками користувачів з більш ніж 6,5 тисячі терміналів торгових точок більш як 3,6 тисячі окремих бізнесів», — зазначили в Мін’юсті США.

 

Відзначається, що хакери завдали збитків на більш ніж мільярд доларів.

 

У Пентагоні розповіли, як визначають хакерів з РФ

 

Раніше ми писали, що український хакер отримав 10 років ув’язнення в США. Українця затримали 3 роки тому в Німеччині й екстрадували в США. Він пішов на угоду зі слідством.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар