27.1 C
Киев
07.07.2021
Новини світу

Хакери зламали Нацкомітет республіканців США

Хакери зламали Нацкомітет республіканців США

Доступу до даних Республіканської партії зловмисники не отримали

У скоєнні кіберзлочину підозрюються хакери, пов’язані з російською службою розвідки.

 

Сервери Національного комітету Республіканської партії США зазнали кібератаки, у скоєнні якої звинувачуються хакери, пов’язані з російською владою. Про це у вівторок, 6 липня, повідомило агентство Bloomberg.

 

Видання з посиланням на джерела інформувало, що мережі були атаковані минулого тижня учасниками кіберугруповань APT 29 або Cozy Bear, які, як зазначено, пов’язані зі Службою зовнішньої розвідки Росії.

 

Згідно з даними, хакери зламали систему компанії-постачальника інформаційно-технологічних послуг Synnex, з якою співпрацює партійний комітет. У Synnex відзначили, що «знають про деякі спроби третіх осіб отримати через її системи доступ до додатків користувачів у хмарній мережі Microsoft».

 

При цьому в Республіканській партії стверджують, що зловмисники не отримали доступу до їхніх даних.

 

«Вихідними нам стало відомо, що атаки зазнав сторонній постачальник IT-послуг Synnex. Ми негайно перекрили доступ до наших хмарних серверів із мережі Synnex. Наші фахівці у співпраці з експертами Microsoft провели ретельну перевірку систем, за підсумками якої було встановлено, що хакери не отримали доступу до даних Національного комітету Республіканської партії», — йдеться в заяві.

 

Нагадаємо, напередодні Дня Незалежності США, який відзначається 4 липня, американська IT-фірма Kaseya зазнала кібератаки, в результаті чого постраждали не менше 200 компаній, що використовують її програмне забезпечення. Глава Білого дому Джо Байден доручив спецслужбам провести розслідування.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар