Хто найкраще у світі справляється з COVID. Рейтинг
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

Хто найкраще у світі справляється з COVID. Рейтинг

Хто найкраще у світі справляється з COVID. Рейтинг

Сингапур у лідерах щодо боротьби з COVID

Сингапур став лідером рейтингу найбільш стійких до COVID-19 країн, який складає агентство Bloomberg.

 

В умовах пандемії коронавірусу вже складають рейтинги того, хто найкраще з нею справляється.

 

Рейтинг агентства Bloomberg був складений у листопаді 2020 року і оновлюється щомісяця. Він показує, які країни борються з пандемією найбільш ефективно, з найменшими соціальними і економічними наслідками. У рейтинг входять 53 країни, найбільші в світі за розміром економіки. Відразу скажемо, що України в рейтингу немає.

 

Bloomberg аналізує ситуацію, що склалася з коронавірусом за 10 параметрами, включаючи рівень захворюваності і смертності, темпи тестування і вакцинації, а також свободу пересування.

 

Лідери

 

У квітні 2021 року Сингапур став лідером рейтингу, вперше змістивши з першого місця Нову Зеландію. Це сталося завдяки швидким темпам вакцинації.

 

Нова Зеландія спустилася на другу позицію в рейтингу. На третьому місці Австралія, на четвертому — Ізраїль, на п’ятому — Тайвань. Росія займає 22-е місце, в порівнянні з минулим місяцем її позиція не змінилася. Останні три рядки в рейтингу віддані Аргентині, Польщі та Бразилії.

 

Європа відкривається

 

В Італії в понеділок, 26 квітня, відкрилися бари, ресторани та кінотеатри. Парламент країни обговорює, як витратити 266 мільярдів євро, виділені на відновлення Євросоюзом.

 

Прем’єр-міністр Маріо Драгі визнає, що уряд, відкриваючи публічні місця, йде на «прорахований ризик»: ситуація з коронавірусом у країні йде на поправку, проте кожного дня, як і раніше, помирають сотні людей.

 

У Франції відкрили молодші школи і дитячі сади після тритижневої перерви.

 

У Португалії вдруге з початку пандемії за останню добу не зареєстровано смертей. В кінці січня країна була на першому місці у світі за кількістю заражень і смертей на душу населення.

 

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що в найближчі місяці ЄС відкриє кордони для щеплених американців.

 

Проблеми Джонсона

 

А ось у Великій Британії розбірки через слова прем’єра Бориса Джонсона. Журналісти з’ясували з обізнаних джерел, що в ході бурхливих обговорень можливості введення чергового локдауну восени минулого року Джонсон виступав проти цього заходу і нібито кинув фразу «Так нехай краще росте купа з тисяч тіл».

 

Джонсон заперечує, що говорив подібне. Історія бурхливо обговорюється в країні. Міністр оборони Бен Воллес назвав її неправдою. При цьому він зазначив, що громадськість вимагала від уряду забезпечити, що локдауни працюватимуть, і вони спрацювали. Прес-секретар прем’єр-міністра також сказав, що це фейк: «Це неправда, і прем’єр-міністр вже заперечував це, і я не знаю, щоб хтось ще казав таке».

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар