Хворі на COVID-19 займають 85% місць у реанімаціях у Франції
16.4 C
Киев
17.05.2021
Новини світу

Хворі на COVID-19 займають 85% місць у реанімаціях у Франції

Хворі на COVID-19 займають 85% місць у реанімаціях у Франції

Фото: kh.depo.ua Реанімації у Франції заповнені COVID-пацієнтами на 85%

Влада заявляє, що без карантину епідемічна ситуація з коронавірусом у країні була б набагато гіршою.

 

У Франції в реанімаціях лікарень лікуються понад 4 тисячі пацієнтів з коронавірусом — це становить 85% від загального числа місць. Про це заявив міністр охорони здоров’я Франції Олів’є Веран у Twitter у п’ятницю, 6 листопада.

 

«Якою була б ситуація, якби ми не прийняли рішення про повторне введення карантину? Відповідь проста: ситуація була б катастрофічною, коли на середину листопада в реанімації перебували б понад 9 тисяч пацієнтів з COVID-19», — написав Веран.

 

У свою чергу, гендиректор з питань охорони здоров’я МОЗ Жером Саломон додав, що кожен четвертий пацієнт, який потрапляє в реанімацію, не виживає.

 

«Ситуація щодня погіршується», — підкреслив Саломон.

 

Міністр підсумував, що 90 зі 100 осіб з позитивним тестом на коронавірус не мають симптомів COVID-19. При цьому у 2% пацієнтів захворювання протікає особливо важко.

 

Нагадаємо, що Франція відправить частину пацієнтів з коронавірусом у Німеччину. Протягом 10 найближчих днів у Німеччину транспортують пацієнтів з регіону Нор-Па-де-Кале.

 

Також повідомлялося, що на новорічні свята у Франції послаблять карантин. Депутати погодилися продовжити жорсткий карантинний режим тільки до 14 грудня, щоб не зачіпати різдвяні свята і підготовку до них.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар