Явка на довиборах у ВР становила в середньому 28%
7.2 C
Киев
17.04.2021
Новини України

Явка на довиборах у ВР становила в середньому 28%

Явка на довиборах у ВР становила в середньому 28%

Фото: Корреспондент.net У двох округах в Україні пройшли проміжні вибори до парламенту

Голосування на виборчих дільницях відбувалося спокійно і відповідно до вимог виборчого законодавства, заявили в ЦВК.

 

Станом на 20:00 явка виборців на довиборах до Верховної Ради в окрузі №87 (Івано-Франківська області) становила 35,5%, а в окрузі №50 (Донецька область) — 20,99%. Такі дані увечері в неділю, 28 березня, оприлюднила Центральна виборча комісія.

 

«За інформацією, що надійшла до ЦВК засобами ІАС Вибори народних депутатів України Єдиної інформаційно-аналітичної системи Вибори, явка виборців на момент закриття виборчих дільниць становила 20,99% в ОВО (одномандатному виборчому окрузі — ред.) №50 і 35,05% в ОВО №87», — уточнили в ЦВК.

 

За даними комісії, голосування на виборчих дільницях відбувалося спокійно, вільно, демократично і відповідно до вимог виборчого законодавства. Надзвичайних подій не зафіксовано.

 

Результати проміжних виборів повинні бути встановлені не пізніше ніж на п’ятнадцятий день із дня голосування — до 12 квітня включно, нагадали в ЦВК.

 

Як повідомлялося, згідно з даними екзит-полу, на довиборах до парламенту в окрузі №87 лідирує Олександр Шевченко від партії За майбутнє, за якого проголосували 32,4% виборців.

 

Явка в другому турі виборів становила майже 30%

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар