Ідеології у "слуг народу" ніколи не було, там була сліпа віра в бездоганного Зеленського, – політичний експерт
16.5 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Ідеології у «слуг народу» ніколи не було, там була сліпа віра в бездоганного Зеленського, – політичний експерт

Ідеології у "слуг народу" ніколи не було, там була сліпа віра в бездоганного Зеленського, – політичний експерт

Тарас Загородній. Фото Синиця Олександр / УНІАН

Передвиборча кампанії президентської партії — абсолютно маніпулятивна

Ідеології у партії «Слуга народу» ніколи не було. Там була сліпа віра в те, що існує бездоганний Зеленський, який прийде і все «порішає».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Зі слів експерта, опитування, яке проводили в Україні у день виборів 25 жовтня, спрямоване на підняття рейтингу президентської партії «Слуга народу», яка фактично зараз тримається на рейтингу президента Володимира Зеленського.

«Тому поява будь-яких питань, або нагадування про президента, нагадувало про «слуг народу»», –  сказав Тарас Загородній й додав, що в певній мірі опитування президента спрямоване на підвищення явки виборців і формування думки виборця.

«Воно мало на меті таке, але воно було протизаконним», – наголосив політтехнолог.

Разом з тим він додав, що про ідеологію «Слуги народу» тут мова не йде.

«Ідеології у «слуг народу» ніколи не було. Там була сліпа віра в те, що існує у нас бездоганний Зеленський, що він прийде і все «порішає»», – зазначив Загородній.

Новини за темою: Медведчук: Ідеологія нинішньої влади ‒ продати все і країну теж

А бажання «зробити їх разом», продовжив експерт, це хіба яскраве політичне гасло, адже нікого «слуги» «не зробили» і далі слідують відсутністю ідеології.

«Тому це абсолютно маніпулятивна кампанія, або намагання продовжити кампанію, яка була до цього. І в залежності від регіону, воно дало різні результати», – прокоментував Тарас Загородній.

Новини за темою: Ідеологія партії не визначається тими, хто стоїть за трибуною, – Кацман про з’їзд «слуг народу»

Нагадаємо, раніше колишній народний депутат Яворівський заявив, що партія «Слуга народу» оголосила про зміну ідеології всього через півроку після свого створення. До того ж ніхто не знав ідеології політсили і раніше.  

Источник

Залишити коментар