ЄС оприлюднив рекомендації щодо штаму Омікрон
13.3 C
Киев
26.09.2022
Новини світу

ЄС оприлюднив рекомендації щодо штаму Омікрон

ЄС оприлюднив рекомендації щодо штаму Омікрон

Фото: Getty Images Новий штам Омікрон може становити серйозну загрозу.

Країнам Євросоюзу рекомендується розглянути можливість ревакцинації осіб віком від 40 років, щоб захистити найвразливіші категорії людей.

Новий штам коронавірусу Омікрон, можливо, більш стійкий до вакцин. Цей вид вірусу може швидше поширитись. Про це повідомили у прес-службі Європейського центру з профілактики та контролю захворювань.

Експерти ЄCцентру рекомендують уникати поїздок до районів, де зафіксовано випадки зараження новим штамом, а також розширювати тестування та відстежувати контакти хворих на COVID-19.

Країнам Євросоюзу рекомендується розглянути можливість ревакцинації осіб віком від 40 років, щоб захистити найвразливіші категорії людей. Потім прищепити дорослих віком від 18 років принаймні через шість місяців після завершення першого курсу вакцинації для підвищення захисту від інфекції через зниження імунітету. Це потенційно може знизити передачу вірусу серед населення та запобігти додатковій госпіталізації та летальним випадкам серед хворих.

Нагадаємо, 26 листопада ВООЗ дала назву новому штаму коронавірусу – Омікрон. Його виявили у країнах Південної Африки. Цей штам може бути небезпечнішим, ніж попередні.

Також у ВООЗ озвучили версію походження штаму Омікрон.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар