ЄС виділить на гуманітарні цілі 1,4 млрд євро
-4.1 C
Киев
09.03.2021
Новини світу

ЄС виділить на гуманітарні цілі 1,4 млрд євро

ЄС виділить на гуманітарні цілі 1,4 млрд євро

Фото: dw.com ЄС найбільше грошей виділив країнам Африки

Це сума більша на 60%, порівняно з початковим гуманітарним бюджетом у розмірі 900 млн євро, який був прийнятий минулого року.

 

Євросоюз на 60% збільшив свій річний бюджет з надання гуманітарної допомоги третім країнам, виділивши на ці потреби 1,4 млрд євро в 2021 році. Про це йдеться в заяві Єврокомісії, оприлюдненій у вівторок, 26 січня.

 

 

«Оскільки глобальні гуманітарні потреби ще більше погіршуються через наслідки пандемії коронавірусу і наслідків зміни клімату, Єврокомісія затвердила свій первісний річний гуманітарний бюджет на 2021 рік у розмірі 1,4 млрд євро. Це являє собою збільшення більш ніж на 60%, порівняно з початковим гуманітарним бюджетом у розмірі 900 млн євро, який був прийнятий минулого року», — йдеться в повідомленні.

 

Основний обсяг допомоги — 505 млн євро — піде в країни Африки, ще 385 млн євро — в країни Близького Сходу і Туреччину, в першу чергу — на потреби біженців із Сирії. Ще 180 млн євро будуть спрямовані на надання допомоги найбільш вразливим верствам населення в Азії та Латинській Америці (Венесуела і Колумбія). Для України, держав Західних Балкан і закавказьких держав виділено 28 млн євро.

 

Інша частина фінансування в розмірі 302 млн євро буде використана на гуманітарні авіаперевезення ЄС і на непередбачені гуманітарні кризи чи раптові піки вже існуючих криз.

 

Раніше повідомлялося, що 30 країн допомагають Україні боротися з пандемією COVID-19. При цьому найбільшим донором Києва за обсягами грошової допомоги є США.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар