Євген Червоненко закликав жителів міста у другому турі голосувати за Миколу Скорика
27.5 C
Киев
15.08.2022
Політика

Євген Червоненко закликав жителів міста у другому турі голосувати за Миколу Скорика

Євген Червоненко закликав жителів міста у другому турі голосувати за Миколу Скорика

Микола Скорик та Євген Червоненко
«Опозиційна платформа — За життя»

Кандидат у мери Одеси Євген Червоненко закликав жителів міста у другому турі виборів прийти на вибори і віддати свій голос за представника «Опозиційної платформи — За життя» Миколи Скорика. Про це повідомляє пресслужба політсили.

«Я вже не чужа Одесі людина, і я закликаю вас проголосувати за Миколу Скорика з кількох причин. Ми не близькі друзі, але я його знаю і в ролі губернатора, і як політика дуже багато років. Він — людина зі справжньої одеської сім’ї, справжній інтелігент. За його керівництва, принаймні, в Одесі перестануть відбуватися «договорняки». В Одесі почнуть діяти правила», – заявив Червоненко.

За словами політика, Микола Скорик — представник могутньої політичної сили, багато поглядів якої він поділяє.

«Зараз головне — змінити все те, що веде Одесу в нікуди. Згідно з міжнародними дослідженнями, Одеса — при нинішніх дерибанах і «договорняках» — через сім років стане містом, непридатним для життя. А Одеса повинна бути прикладом для всієї України. Я залишуся в Одесі і буду допомагати Скорику. Дорогі одесити, зробіть крок, про який ви не будете шкодувати», – підсумував Червоненко.

Нагадаємо, 25 жовтня в Одесі відбувся перший тур виборів мера міста, за підсумками якого переможцями стали нинішній мер Геннадій Труханов і кандидат від «Опозиційної платформи — За життя» Микола Скорик. Євген Червоненко набрав 3,74% і посів шосте місце.

Другий тур виборів відбудеться 15 листопада.

Источник

Залишити коментар