Євродепутати закликали РФ облишити залякувати Київ
7.2 C
Киев
17.04.2021
Новини світу

Євродепутати закликали РФ облишити залякувати Київ

Євродепутати закликали РФ облишити залякувати Київ

Фото: news.hec.su В Європарламенті засудили ескалацію на Донбасі

Ряд членів Європарламенту виступили з заявою, в якій закликали міжнародне співтовариство засудити дії російської влади.

 

Депутати Європейського парламенту виступили спільною заявою, в якій вимагали від Росії припинити залякувати Україну повідомляє в четвер, 2 квітня, Європейська правда.

 

У спільній заяві членів Європарламенту також йдеться про зростання напруженості у зв’язку з нарощуванням Росією військ на сході України.

 

«Ми з великою тривогою спостерігаємо за тривалим нарощуванням російських збройних сил і провокаціями на сході України і поблизу України. Ми глибоко шкодуємо через триваючі людські жертви та інший збиток, який відчуває Україна», — йдеться в заяві.

 

Євродепутати закликали до повного дотримання «тексту і духу» Мінських домовленостей і узгодженого режиму тиші. Окремо вони звернулися до Росії з вимогою припинити залякувати Україну.

 

«Ми закликаємо Росію зробити активні кроки щодо зниження напруженості шляхом припинення нарощування військ поблизу України, припинення військових провокацій і залякування відносно України», — сказано в заяві.

 

Члени Європарламенту звернулися до міжнародного співтовариства і лідерів демократичних країн із закликом висловити стурбованість і рішуче несхвалення діями російської влади.

 

«Ми продовжимо уважно стежити за ситуацією на сході України, щоб знизити напруженість і, в кінці-кінців, відновити територіальну цілісність України», — резюмували євродепутати.

 

Заяву підтримали 18 членів Європейського парламенту з Литви, Польщі, Німеччини, Словаччини, Латвії, Болгарії, Данії, Румунії, Естонії та Франції.

 

Раніше головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив про те, що Росія стягує батальйонні тактичні групи до українського кордону під приводом підготовки військових навчань.

 

А сьогодні відбулася телефонна розмова Зеленського і Байдена у зв’язку з загостренням на Донбасі.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар