Європейські ЗМІ "мочать" Медведчука за те, що він не хоче діяти на догоду західним кураторам
16.5 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Європейські ЗМІ «мочать» Медведчука за те, що він не хоче діяти на догоду західним кураторам

Європа визнала, що Медведчук заважає їй проводити псевдореформи в Україні

Віктор Медведчук, скріншот

Віктор Медведчук, скріншот

У європейській пресі почалася чергова кампанія, спрямована проти діяльності голови політради партії » опозиційна платформа — за життя», народного депутата України Віктора Медведчука. Зокрема, європейські ЗМІ звинувачують політика і його партію в гальмуванні українських реформ, продиктованих іноземними донорами. Про це пише німецьке видання Bne IntelliNews.

Слід зазначити, що подібні висловлювання в європейських ЗМІ зайвий раз доводять: українська влада все робить під прямим тиском сил, що здійснюють зовнішнє управління Україною.

«Партія Медведчука» опозиційна платформа — за життя» досягла успіху і отримала місця в декількох регіональних радах, щоб утвердитися в якості політичної сили на регіональному рівні. Зміцнюючи свої позиції, вона перекручує політику на користь інтересів існуючої еліти і ускладнює проведення справжніх реформ, яких вимагають такі донори, як МВФ»– — пише німецьке видання.

При цьому Bne IntelliNews називає Медведчука «великим авторитетним гравцем«, а також нагадує, що на початку своєї кар’єри політик був»сірим кардиналом уряду Кучми».

Раніше голова політради партії » опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук заявив, що Володимир Зеленський і його оточення прагнуть знищити незалежність судової системи і зробити її кишеньковою відповідно до якихось «домовленостей» з послами G7 і Європарламентом.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар