Європол розшукує 18 найнебезпечніших педофілів і ґвалтівників
16.7 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Європол розшукує 18 найнебезпечніших педофілів і ґвалтівників

Європол розшукує 18 найнебезпечніших педофілів і ґвалтівників

Фото: АР Штаб-квартира Європолу у Гаазі

Особи, які перебувають у розшуку, вже засуджені заочно або перебувають під підозрою. Європол оприлюднив їхній список на своєму сайті в надії отримати інформацію, яка призведе до затримання зловмисників.

Поліцейська служба Євросоюзу почала в інтернеті кампанію з розшуку 18 найнебезпечніших в Європі злочинців, які вчинили злочинні діяння на сексуальному ґрунті. У рамках кампанії Europe’s Most Wanted («Найбільш розшукувані в Європі») планується затримати цих втікачів, частина з яких вже засуджена заочно, а інші перебувають у статусі підозрюваних, повідомили у штабквартирі відомства в Гаазі у вівторок, 27 жовтня.

Злочини на сексуальному ґрунті є одними з найтяжчих кримінальних діянь, підкреслили у Європолі, зазначивши, що в Євросоюзі такі злочини вчиняються майже кожні дві хвилини. У Європолі наголосили, що жертвою сексуального насильства може стати кожен, але найбільш часто страждають жінки і діти.

Онлайн-кампанія Європолу

В рамках онлайн-кампанії Європол просить населення посприяти в затриманні розшукуваних осіб. Список протягом чотирьох тижнів можна буде знайти на сайті відомства, а також в соцмережах. Серед розшукуваних є і один німець. У кампанії беруть участь 19 європейських країн. Громадяни мають можливість повідомляти інформацію анонімно.

COVID-19: Європол застерігає від аферистів на тлі пандемії коронавірусу

Це вже друга подібна онлайн-кампанія, що проводиться Європолом. Перша пройшла в 2016 році. Відтоді відомство затримало 91 злочинця. У 33 випадках затримання вдалося провести завдяки інформації від населення.

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар