Євросоюз офіційно ввів санкції проти Лукашенка
11.3 C
Киев
06.05.2021
Новини світу

Євросоюз офіційно ввів санкції проти Лукашенка

Євросоюз офіційно ввів санкції проти Лукашенка

Фото: belta.by ЄС офіційно ввів санкції проти Лукашенка

Під санкції ЄС через репресії в Білорусі потрапив також син Олександра Лукашенка Віктор і 13 білоруських чиновників.

 

Євросоюз ввів персональні санкції проти Олександра Лукашенка, його сина Віктора і 13 білоруських чиновників. Рішення про введення санкцій опублікували в офіційному журналі ЄС у п’ятницю, 6 листопада.

 

«З огляду на серйозність ситуації в Білорусі, в результаті триваючих репресій проти цивільного суспільства і опозиції, Олександр Лукашенко і ще 14 осіб мають бути включені в список санкцій», — сказано в рішенні Євросоюзу.

 

Санкції були накладені на керівника адміністрації Лукашенка, голову Комітету державної безпеки Білорусі, голову Слідчого комітету, керівника Оперативно аналітичного центру, прес-секретаря білоруського президента, командира спецпідрозділу Альфа і голову Конституційного суду Білорусі.

 

Нагадаємо, на початку жовтня лідери країн Євросоюзу узгодили санкції проти офіційних осіб Білорусі. Да «чорного» списку потрапили близько 40 білоруських чиновників, обвинувачених західними країнами у фальсифікаціях на виборах президента і насильстві проти демонстрантів. Однак Олександра Лукашенка серед них не було.

 

У відповідь Мінськ ввів санкції проти ЄС, які почали діяти 2 жовтня.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар