Євросоюз розширив санкції проти Сирії
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

Євросоюз розширив санкції проти Сирії

Євросоюз розширив санкції проти Сирії

Фото: Getty Images Вперше санкції ЄС проти Сирії були введені в 2011 році

Міністри уряду Сирії несуть відповідальність за жорсткі репресії проти цивільного населення, вважають в ЄС.

 

Влада Євросоюзу розширила обмежувальні заходи відносно Сирії, включивши до санкційних списків вісьмох міністрів уряду цієї країни. Про це повідомляється в офіційному журналі ЄС у п’ятницю, 6 листопада.

 

 

«З огляду на важку ситуацію в Сирії і недавні призначення на міністерські пости, вісім осіб повинні бути включені у список фізичних і юридичних осіб, які є фігурантами санкцій», — йдеться в документі.

 

Під обмежувальні заходи потрапили міністр нафти і мінеральних ресурсів Бассам Тума, міністр охорони здоров’я Хасан Гобаш, міністр промисловості Зіяд Саббаг, сільського господарства Хасан Катана, електроенергетики Гассан Замель, а також три держміністри: Мохаммед Барша, Маллюль Хусейн і Мухаммед Хаддад.

 

В ЄС вважають, що як міністри уряду вони несуть відповідальність «за жорсткі репресії, здійснювані сирійським режимом проти цивільного населення».

 

Нагадаємо, 28 травня Рада ЄС на рік продовжила санкції проти уряду Сирії, термін дії яких закінчувався 1 червня. Санкційний список на той момент включав 273 фізособи, яким заборонений в’їзд в ЄС, їхні кошти повинні бути заморожені. Також обмежувальні заходи поширюються на 70 організацій в Сирії.

 

Як відомо, санкції Євросоюзу проти Сирії, введені в 2011 році, включають заборону на імпорт нафти з цієї країни, поставки нинішньому режиму готового палива і нафтопродуктів, обмеження на інвестиції, заморозку в ЄС активів сирійського центрального банку, ембарго на торгівлю технологіями подвійного призначення, а також засобами та обладнанням для моніторингу або блокування телефонних та інтернет-комунікацій.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар