Ілля Кива: КС скасував антикорупційну реформу, спрямовану на знищення державності
26.3 C
Киев
17.06.2021
Політика

Ілля Кива: КС скасував антикорупційну реформу, спрямовану на знищення державності

Ілля Кива: КС скасував антикорупційну реформу, спрямовану на знищення державності

Народний депутат Ілля Кива
«Опозиційна платформа — За життя»

Конституційний суд визнав невідповідною Основному закону антикорупційну реформу, яка фактично була спрямована на знищення державності і посилення зовнішнього впливу. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива.

«Сьогодні ми стаємо свідками викриття шарлатанства, і найголовніше — непрофесіоналізму. Коли всі ці клоуни і цей процес євроінтеграції увірвався в наше життя, з такими зрозумілими тезами, як «зміцнення демократичних процесів», «боротьба з корупцією», ми занурилися в хаос реформ, які фактично знищили як правоохоронну систему, так і державну систему в цілому. Люди були незаконно притягнуті до кримінальної або адміністративної відповідальності. А закон не має зворотної сили», — сказав він.

Ілля Кива також нагадав про нульовий результат діяльності антикорупційних структур, створених на вимогу і за сприяння міжнародних партнерів.

«Яка кількість антикорупційних органів була створена в Україні за вказівкою Держдепу США і на виконання обов’язкової вимоги МВФ? НАБУ, САП і їм подібні вбивають і розмивають наш держбюджет, витягаючи останні гроші на своє фінансування. А люди, які очолили ці структури, не борються з корупцією, а самі є корупціонерами і агентами посольства США. Вони збирають інформацію про тих чи інших людей і передають її в посольство, а результатів їх антикорупційних дій просто не існує», — підкреслив нардеп.

Говорячи про те, як ця ситуація відбивається на житті країни і народу, Ілля Кива сказав: «Ми сьогодні є свідками, що КС виносить рішення про те, що призначення глави НАБУ президентом Порошенко було незаконним. Значить, людина весь цей час перебувала на посаді всупереч закону. Але Ситник це рішення не виконує, і продовжує називати себе директором Бюро, на яке з бюджету виділяється близько 4 млрд грн», — підкреслив він.

Нагадаємо, за поданням 48 народних депутатів, зокрема від «Опозиційної платформи — За життя», Конституційний суд прийняв рішення щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційними окремі його положення. Рішення КС означає скасування електронного декларування, скасування повноважень НАЗК на повну перевірку і моніторинг способу життя, скасування незаконного збагачення і конфіскації активів, придбаних корупційним шляхом, скасування недостовірного декларування.

Источник

Залишити коментар